MATERIAŁY INFORMACYJNE

Q&A

Pytania skierowane do Spółki na adres ir@creepyjar.com:

2024

Finalizujemy prace nad drugim devlogiem, w najbliższym czasie udostępnimy kolejny, kilkuminutowy odcinek. Mamy zaplanowaną serię devlogów, w których będziemy przybliżać kulisy produkcji – nic się nie zmieniło względem naszych zapowiedzi. Każdy odcinek opowiada o czymś innym, dlatego również czas ich przygotowania może się od siebie różnić.

2023

Nie, pierwsze naliczenie kosztów związanych z Programem Motywacyjnym Creepy Jar na lata 2023-2025 jest uzależnione od decyzji Rady Nadzorczej Spółki w przedmiocie przyznania praw do akcji poszczególnym uczestnikom PM – przewidujemy, że będzie to w 3 kwartale 2023 r., a koszty te zostaną naliczone proporcjonalne za 9 miesięcy 2023 r.

Zmiany w ocenie klasyfikacji wiekowej gier dla Brazylii i Niemiec (w związku z aktualizacją ankiety Steam dot. treści dla dorosłych) nie mają w naszej ocenie wpływu na sprzedaż GH.

Na bieżąco monitorujemy sprzedaż GH na Steam i pozostałych platformach. Informacje o wynikach sprzedaży GH przekazujemy wraz ze wstępnymi wynikami finansowymi za dany okres oraz w raportach okresowych.  

 

(29/03/2023)

Treść gry Green Hell (oczywiście w zakresie treści dla dorosłych) nie uległa zmianie od dnia premiery.  O ile klasyfikacja wiekowa gier dla Brazylii na Steam obowiązywała od dawna, to dla Niemiec zacznie dopiero z początkiem kwietnia br. Deweloperzy mają czas na wypełnienie ankiety do 1 kwietnia 2023 r., a jeżeli tego nie zrobią we wskazanym czasie, to nowe oceny klasyfikacji wiekowej dla Niemiec zostaną wygenerowane automatycznie na podstawie poprzedniej ankiety. GH ma już klasyfikację wiekową dla obu krajów.

Nic nie wskazuje na to, aby wyżej wspomniana ankieta dot. treści dla dorosłych miała wpływ na sprzedaż GH.

 

(28/03/2023)

Wersja kolekcjonerska Green Hell – biorąc pod uwagę niewielki potencjał komercyjny tego projektu – nie jest dla nas obecnie priorytetem. Nie wykluczamy, że wrócimy do tego tematu w przyszłości. Nie planujemy otwarcia sklepu i sprzedaży gadżetów związanych z grą.
Za portowanie i dystrybucję Green Hell na Nintendo Switch, a także wspomnianą limitowaną edycję pudełkową, odpowiada Forever Entertainment S.A.

 

(16/01/2023)

Na razie koncentrujemy się na wydaniu Building Update, to jest dla nas priorytetowe. Nową roadmapę projektu planujemy udostępnić niedługo później, po zrealizowaniu wszystkich działań przewidzianych na rok 2022. Na razie nie chcemy zdradzać szczegółów.

 

(04/01/2023)

Tak, jesteśmy zadowoleni z przyjęcia przez graczy wersji beta dodatku Building Update. O dacie premiery poinformujemy w najbliższym czasie.

 

(04/01/2023)