15.12.2021

Roadmapa Green Hell na 2022

Creepy Jar przedstawia roadmapę Green Hell na rok 2022

Creepy Jar S.A. publikuje nową roadmapę gry Green Hell przedstawiającą najważniejsze plany rozwoju produkcji w wersji PC oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One w 2022 roku.

Nowa roadmapa Green Hell 2022 zawiera:

● Spirits of Amazonia Part 3: trzecia i ostatnia część cyklu Spirits of Amazonia, która będzie bezpłatnie udostępniona graczom posiadającym podstawową wersję gry na PC.

● Building Update: gracze będą teraz mieli możliwość wycinania większych drzew oraz usuwania takich przeszkód jak kłody i pnie, co zapewni im większą elastyczność podczas budowania bazy. Wprowadzone zostaną też nowe elementy: drzwi, mosty, domki na drzewie i wiele innych. Aktualizacja będzie dostępna na PC w przyszłym roku, z kolei wersja na konsole planowana jest w późniejszym terminie.

● Animal Husbandry: do gry wprowadzona zostanie możliwość hodowli zwierząt. Gracze będą mogli złapać, karmić i rozmnażać niektóre ze stworzeń lasu deszczowego, aby pozyskać niezbędne do przeżycia w dziczy surowce. Aktualizacja będzie dostępna na PC w przyszłym roku, z kolei wersja na konsole planowana jest w późniejszym terminie.

● Green Hell na konsole: wszystkie dodatki z serii Spirits of Amazonia będą dostępne na PlayStation 4 i Xbox One w 2022 r.