19.05.2021

GREEN HELL wersje na konsole

Długo oczekiwana premiera Green Hell na konsole na Xbox One i PlayStation 4 już 9 czerwca!

Green Hell – bardzo wysoko oceniany przez graczy, hiperrealistyczny survival od Creepy Jar ukaże się już 9 czerwca bieżącego roku na Xbox One i PlayStation 4 w cenie 24,99 USD / 24,99 Euro. W dniu premiery gra będzie kompletnym odpowiednikiem wersji PC z wyjątkiem rozszerzenia Spirits of Amazonia, które zostanie dodane do tytułu w najbliższej przyszłości.


Wydanie Green Hell na konsole Xbox i PlayStation jest częścią strategii Creepy Jar, zgodnie z którą spółka dąży do rozszerzenia kanałów dystrybucji swoich tytułów na najpopularniejsze platformy gier video. W poprzednim roku Green Hell zadebiutował na konsolach Nintendo Switch, a już 9 czerwca symulator przetrwania w amazońskim lesie będzie dostępny na Xbox One oraz PlayStation 4, w cenie 24,99 USD / 24,99 Euro. Zarówno na platformach Microsoftu i Sony wydawcą cyfrowej wersji gry będzie Creepy Jar.

-Wydanie Green Hell na platformy Xbox i PlayStation jest naprawdę dużym projektem – mówimy o otwarciu się na rynek posiadający setki milionów użytkowników konsol. Co ważne, gracze od dawna wyczekiwali tej wersji gry – pytania o datę premiery na konsolach było najczęstszym, jakie nam zadawano na przestrzeni lat. Postawiliśmy na self-publishing, bo pozwoli nam to nie tylko na zmaksymalizowanie zysków, ale też na zdobycie bezcennego doświadczenia – tłumaczy Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.


Green Hell to desperacka walka o przetrwanie w głębi amazońskiego lasu deszczowego. Zarówno w trybie jednoosobowym jak i kooperacji gracze będą musieli stawić czoła wielu wyzwaniom, jednocześnie budując bazy, polując czy zdobywając pożywienie. Wciągający Tryb Fabularny pozwoli zgłębić sekrety zaginionych plemion Amazonii i odkryć tajemniczy cel misji głównego bohatera.


Green Hell na komputery PC pojawił się na platformie Steam w trybie Wczesnego Dostępu w sierpniu 2018 roku a premierę pełnej wersji miał we wrześniu 2019. Od tamtej pory gra, która jest wciąż przez Creepy Jar wspierana i udoskonalana, dotarła do ponad półtora miliona graczy.