Sprzedaż brutto Green Hell przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy

Green Hell, zaawansowany symulator survivalu studia Creepy Jar S.A., osiągnął kolejny próg sprzedaży na kluczowych platformach: PC/Steam, PlayStation i Xbox. Spółka pracuje nad dalszymi rozszerzeniami gry, które planuje wydać w 2022 roku, zgodnie z roadmapą projektu.

 

Skumulowana sprzedaż brutto Green Hell na platformach PC/Steam, PlayStation i Xbox (wersje gry do których Creepy Jar posiada prawa wydawnicze) przekroczyła 3,5 mln egzemplarzy. Jednocześnie lista graczy nadal oczekujących na zakup tytułu na platformie Steam (wishlista) na dzień 8 lipca 2022 r. obejmowała 1,19 mln
osób.
  
W marcu 2022 r. Spółka wydała Spirits of Amazonia 3 na PC, ostatnie i największe pod względem nowej zawartości rozszerzenie do Green Hell. Z kolei pod koniec maja br. premierę miały również wyczekiwane przez graczy konsolowych części Spirits of Amazonia 1&2 w wersji na platformy PlayStation 4 i Xbox One.

Sukces sprzedażowy Green Hell i dobre przyjęcie aktualizacji sprawia, że tytuł będzie dalej wspierany i rozwijany przez studio.


– Powoli finalizujemy prace nad Animal Husbandry, kolejnym dużym dodatkiem na PC przewidzianym w roadmapie Green Hell na rok 2022. Równolegle pracujemy też nad portowaniem Spirits of Amazonia 3 na
konsole PlayStation 4 i Xbox One – mówi Krzysztof Kwiatek, Prezes Zarządu Creepy Jar S.A.


Spółka prowadzi również intensywne działania produkcyjne związane z drugim, autorskim projektem o nazwie Chimera. Obecnie realizowane kamienie milowe obejmują kluczowe mechaniki i elementy gry.

Facebook
Twitter