Green Hell z 19. darmową aktualizacją – Flamekeeper - który dodaje nową mechanikę walki z falami przeciwników i wiele więcej

Gracze mogą podjąć się Rytuału Płomienia w najnowszej, bezpłatnej aktualizacji do uznanego przez graczy i krytyków survivalu Green Hell

Warszawa, Polska – 23 stycznia 2023 r. — Jak ćma ciągnie do ognia, tak fale niebezpiecznych przeciwników przyciąga totem Wiecznego Płomienia w 19., bezpłatnej aktualizacji Green Hell na PC o nazwie Flamekeeper. W grudniu studio udostępniło dodatek Fortifications wraz z którym do gry dodane zostały płoty ochronne, palisady i bramy, którymi można wzmacniać bazy. Zapowiadana wcześniej aktualizacja Flamekeeper koncentruje się na walce z przeciwnikami. Oprócz nowej mechaniki i dostosowanych do niej zachowań wroga, na graczy czeka potężna broń do zdobycia w nagrodę za przejście Rytuału Płomienia.

Poniżej dostępna jest lista nowości wprowadzonych wraz z aktualizacją:

⦁ Nowa konstrukcja – Wieczny Płomień — Główny bohater naszej aktualizacji – totem Wiecznego Płomienia! Po stworzeniu tej nowej konstrukcji w wioskach Waraha gracze będą mogli rozpocząć Rytuał Płomienia.

⦁ Nowa mechanika rozgrywki – Rytuał Płomienia – Zbuduj swój totem i ulepszaj go zbierając niezbędne materiały, a następnie rozpocznij Rytuał Płomienia. Przetrwaj natarcie wroga w śmiercionośnym ataku licznej grupy przeciwników, powstrzymaj ich przed zgaszeniem Wiecznego Płomienia, a będziesz nagrodzony. Myśl szybko lub stwórz swoją strategię – skorzystaj z pomocy znajomych i zbuduj zaawansowane fortyfikacje, które zostały dodane w poprzedniej aktualizacji.

⦁ Nowy atak przeciwników — Gniazdo Os — Kiedy wrogowie nie będą w stanie sami cię dosięgnąć, zaatakują nowym atakiem wykorzystując do tego Gniazdo Os! Wrzucając je do bazy graczy bardzo łatwo będą mogli wywabić ich z bezpiecznego schronienia. Ukrywanie się na drzewie lub na piętrze bazy nie będzie już takie proste, prawda?

⦁ Nowa broń – Obuch Bojowy – Przetrwaj wszystkie 50 etapów wyzwania Rytuału Płomienia i otrzymaj wyjątkową nagrodę – Obuch Bojowy, najpotężniejszą z dotychczasowych broni.

Oprócz opublikowania dzisiaj aktualizacji Flamekeeper, Creepy Jar z radością ogłasza, że prace nad wersją Green Hell na konsole obecnej, 9. generacji idą pełną parą! Gra trafi zarówno na Xbox Series X|S, jak i PlayStation 5 i będzie zawierać wszystkie dotychczasowe aktualizacje, łącznie z Flamekeeper. Wszyscy posiadacze Green Hell w wersji na PlayStation 4 i Xbox One otrzymają bezpłatny upgrade wraz z premierą gry, która nastąpi jeszcze w tym roku.

 

Aby zespół mógł w pełni skupić się na rozwoju i optymalizacji nowej wersji Green Hell studio zdecydowało o zakończeniu wsparcia gry w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One. W związku z tym:

 

⦁ Zapisy stanów gry z PlayStation 4 nie będą kompatybilne z wersją gry na PlayStation 5. Gracze korzystający z PlayStation 4 nie będą mogli grać w trybie co-op z graczami grającymi w wersję gry na PlayStation 5.


⦁ Zapisy stanów gry z Xbox One nie będą zgodne z wersją gry na Xbox Series X|S. Gracze z Xbox One nie będą mogli grać w trybie co-op z graczami Xbox Series X|S.