Darmowa aktualizacja do Green Hell - Anteater, już dostępna dla wszystkich graczy na PC!

Gracze mogą również oczekiwać pancerników, papug i wiele więcej w tym wypełnionym po brzegi nowymi mechanikami darmowego dodatku do Green Hell.

 

Warszawa, Polska – 17. kwietnia 2024 r. — Dzisiaj Creepy Jar udostępnił kolejną darmową aktualizację do gry w wersji PC – Anteater, która jest już 20. dodatkiem do Green Hell od czasu jej oficjalnej premiery. Inspirując się ogromnym sukcesem i ciepłym przyjęciem aktualizacji Animal Husbandry, ponownie oddajemy w ręce dodatek dla fanów amazońskiej fauny.

Aktualizacja “Anteater” poza wprowadzeniem mrówkojada i pancerników do hodowli gracza, dodaje możliwość opieki nad papugami, mechanikę odradzających się mrowisk i zupełnie nową konstrukcję – kompostownik. Więcej informacji na temat zawartości dodanej w ramach aktualizacji gracze mogą obejrzeć na zwiastunie premierowym poświęconym 20. aktualizacji.

Ale to nie koniec nowości dla Green Hell w tym roku! Gracze mogą już wyczekiwać kolejnej darmowej aktualizacji do gry, w ramach której udostępnimy im nowe możliwości urządzenia ich amazońskich domów w wyjątkowo przytulny sposób!