Dodatek Spirits of Amazonia 3 do Green Hell już dostępny w wersji na PC

Spirits of Amazonia 3, bezpłatny dodatek do podstawowej wersji Green Hell jest już dostępny  dla graczy na PC. Premierze towarzyszy promocja w wysokości -30% na platformie Steam, która potrwa do 12 kwietnia 2022 r.

 

Spirits of Amazonia 3 to nie tylko całkowicie nowy fragment mapy z wieloma lokalizacjami do odkrycia oraz nowe mechaniki gry, ale również m.in. możliwość sprawdzenia się na trzech rytualnych arenach oraz spotkanie nowego plemienia Habukku.

 

Zobacz teaser – Spirits of Amazonia Part 3

Facebook
Twitter

Seria Spirits of Amazonia składa się z trzech bezpłatnych dodatków, a dwie pierwsze dwie części cyklu zostały udostępnione graczom na PC w pierwszej połowie 2021 r.  Spirits of Amazonia 1 odsłania kulisy pierwszego spotkania głównego bohatera – antropologa Jake’a Higginsa – z plemieniem zamieszkującym dżunglę amazońską. Spirits of Amazonia 2 pozwala zagłębić się w nowe wątki fabularne oraz eksplorować kolejne lokalizacje. W kulminacyjnej części cyklu – Spirits of Amazonia 3 – na graczy czeka nowa,  ekscytująca zawartość, w szczególności: 

– Nowe amazońskie plemię rybackie Habukku

– Rytualne areny, na których gracze udowodnią swoje umiejętności 

-Nowy obszar mapy z wieloma miejscami do eksploracji

-4 nowe legendy

-Nowe zagrożenie – jadowita skolopendra

-2 nowe mechaniki, 2 nowe bronie, nowa umiejętność garncarstwa i więcej

 

W tym roku studio zapowiedziało jeszcze dwie duże aktualizacje Green Hell na PC. Pierwsza z nich, Building Update, da graczom większą elastyczność podczas budowania bazy m.in. dzięki możliwości wycinania większych drzew oraz usuwania takich przeszkód jak kłody i pnie. Wprowadzone zostaną też nowe elementy: drzwi, mosty, domki na drzewie i wiele innych. Z kolei Animal Husbandry umożliwi graczom hodowlę zwierząt, aby mogli pozyskać niezbędne do przeżycia w dziczy surowce. 

Aktualnie dodatki Spirits of Amazonia 1 i 2 są dostępne dla graczy PC. Studio kontynuuje prace nad ich udostępnieniem w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.