Creepy Jar ogłasza nową roadmapę Green Hell

W ostatnich miesiącach Creepy Jar udostępnił graczom szereg bezpłatnych aktualizacji do Green Hell w wersji na Steam, Sony PlayStation i Microsoft Xbox. Ze względu na dobre przyjęcie przez graczy kolejnych dodatków studio dalej będzie wspierać Green Hell. Wraz z nową roadmapą deweloper zaprezentował plany rozwoju swojej flagowej produkcji w przyszłości.


Zgodnie z nową roadmapą gracze na Steam mogą spodziewać się aż trzech bezpłatnych dodatków rozszerzających zawartość Green Hell. Storage & Transportation wprowadzi nowe możliwości przechowywania i transportu zasobów, Combat Update udoskonali obecny system walki, a dzięki rozszerzeniu New Animals w amazońskiej dżungli pojawią się nowe zwierzęta. Dla graczy konsolowych (PlayStation i Xbox) Creepy Jar zaplanował wydanie dostępnych już na Steam dodatków: Animal Husbandry i Building Update. Pierwszy z nich wzbogaca gameplay Green Hell m.in. o mechaniki łapania, oswajania oraz hodowli zwierząt: kapibary, tapira i pekari. Z kolei Building Update wprowadza nowe możliwości budowania bazy w amazońskiej dżungli. Aktualnie trwają zaawansowane prace nad wydaniem Animal Husbandry w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Rozwój Green Hell od momentu wydania gry w formule Early Access w sierpniu 2018 r. jest wspierany przez Creepy Jar we współpracy ze społecznością graczy. Studio nieustannie wsłuchuje się w zebrane opinie, aby w optymalny sposób odpowiedzieć na ich potrzeby i oczekiwania w zakresie dalszego rozwoju tytułu. Poza regularnymi usprawnieniami i optymalizacją gry, Creepy Jar, rozszerzając zawartość poprzedniej roadmapy, dodatkowo udostępnił 28 nowych osiągnięć na Steam, patch umożliwiający nadawanie hodowanym zwierzętom imion oraz Plant Naming Patch, który pozwolił graczom nazywać rośliny spotykane w amazońskiej dżungli.


Ponad 4-milionowa społeczność zgromadzona wokół flagowej produkcji Creepy Jar ma coraz więcej możliwości, aby przekazać swoje sugestie deweloperowi. Oprócz forum gry na Steam, dedykowanego serwera na platformie Discord czy profili w mediach społecznościowych, pod koniec ubiegłego roku studio zorganizowało otwarte beta testy dodatku Building Update. Dzięki temu Creepy Jar rozpoczął nową formę dialogu z graczami, która będzie rozwijana wraz z kolejnymi dodatkami.

Facebook
Twitter