Świętujemy premierę Green Hell VR na Steam ze specjalnym bundle!

Wczoraj zespół Incuvo wydał Green Hell VR na Steam, w wersji kompatybilnej z Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift i Windows Mixed Reality. Gratulujemy premiery portu zarówno na Steam, jak i na Oculus Quest 2!

Green Hell VR to najbardziej immersyjny sposób na odkrycie Amazonii, w której jako Jake Higgins, światowej sławy antropolog, spotkasz się oko w oko z dżunglą i jej zagrożeniami.

Przebudzasz się po wypadku, bez poszlaki o tym co wydarzyło się przed nim, wiedząc tylko jedno – gdzieś w dżungli jest też Mia, i musisz ją odnaleźć. Wszystko na czym możesz się oprzeć w tym nierównym pojedynku to Twoja intuicja, zaradność i odwaga w eksploracji puszczy. Pamiętaj, że w goglach wirtualnej rzeczywistości słyszysz, widzisz i czujesz jakbyś był w skórze Jake’a. Czy masz tyle odwagi aby przetrwać w amazońskiej dżungli?

Aby uczcić tę premierę, razem z Incuvo przygotowaliśmy coś wyjątkowego. Wiemy że mamy graczy którzy już spędzili dziesiątki godzin w Steamowej wersji Green Hell, a chcieliby odkryć ją na nowo w wersji PCVR. Z tą myślą przygotowaliśmy  “Complete the set” bundle:

Od wczoraj aż do 22 czerwca możesz kupić bundle zawierający Green Hell + Green Hell VR z 20% zniżką. Jeśli zdecydujesz się na zakup do 16 czerwca, do tej zniżki dochodzi 10% launch discount na Green Hell VR. Complete the set bundle pozwala wszystkim graczom którzy już mają Green Hell na zakup Green Hell VR ze zniżką na cały bundle!


Do zobaczenia w wirtualnej rzeczywistości!

Facebook
Twitter