Premiera Animal Husbandry - nowego dodatku do Green Hell, załóż hodowlę zwierząt w dżungli.

Z radością ogłaszamy, że na Steam można już bezpłatnie pobrać Animal Husbandry, najnowszy update do Green Hell w wersji na PC. Dodaje on tytułową mechanikę hodowania zwierząt i masę nowej zawartości która się z tym wiąże!

Przy wykorzystaniu nowej broni – dmuchawki (Blowpipe) z usypiającą substancją, gracze będą mogli schwytać zwierzęta i bezpiecznie przenieść je do zagrody (Animal Pen) w swojej bazie. Dmuchawki można użyć również wobec innych zwierząt i przeciwników czyhających w amazońskiej dżungli.

Dbając o czystość zagrody, oraz zapewniając pełnych wody i jedzenia koryt, gracz zdobywa zaufanie zwierzęcia. Jeśli zdobędzie wystarczającą ilość zaufania zwierzaków obu płci jednego gatunku, może spodziewać się nowego mieszkańca zagrody. A co jeszcze ważniejsze – wszystkie trzy zwierzaki można pogłaskać!

Poza możliwością hodowli trzech wymienionych zwierząt, Animal Husbandry pozwala na hodowlę pszczół. Gracz może złapać królową pszczół i umieścić ją w zbudowanym przez siebie ulu, tym samym osiedlając w nim rój, i zbierać miód.

Nowa zawartość dodatku Animal Husbandry:

  • Nowa mechanika oswajania zwierząt: kapibary, pekari i tapira

  • Nowa broń – Dmuchawka: pozwala na złapanie trzech ww. gatunków zwierząt i obronę przed innymi zagrożeniami

  • Dbanie o zwierzęta: zapewniaj świeże jedzenie i wodę, sprzątaj ich zagrodę, aby nie chorowały. Jeśli zdobędziesz ich zaufanie, pozwolą Ci się pogłaskać

  • Hodowla zwierząt: stwórz swoim podopiecznym odpowiednie warunki i obserwuj, jak powiększa się Twoje stado

  • Pszczelarstwo: zbuduj w swojej bazie ul, przenieś do niego królową pszczół i osiedl nowy rój, a będziesz mógł zbierać miód z własnej pasieki

  • Nowe konstrukcje: Zagroda (Animal Pen), Ul (Beehive), Koryto Do Pojenia (Water Trough), Koryto Do Karmienia (Feeding Trough), Rozciągacz Żab (Frog Stretcher)
Facebook
Twitter