Aktualizacja Storage and Transportation do gry Green Hell dodaje nowe sposoby transportowania dóbr w Amazonii za pomocą wind, sań i innych udogodnień

Dodatek Building Update pozwolił graczom na wchodzenie na drzewa, a rozszerzenie Storage and Transportation ułatwi przeniesienie tam zgromadzonych zasobów!

 

Warszawa, Polska – 17 sierpnia 2023 r.— wydana na początku roku przez Creepy Jar aktualizacja Building Update dla Green Hell na PC pozwoliła graczom wchodzić w korony drzew i dała nowe możliwości, takie jak budowa domu na wodzie, domów trzypiętrowych i domków na drzewach. Tylko jak gracz ma wnieść cokolwiek na trzecie piętro swojego nowego domu w Amazonii? Ten problem rozwiązuje najnowsza aktualizacja: Storage and Transportation, czyli przechowywanie i transportowanie, która wychodzi na PC już 28 sierpnia 2023 r.


Nowy dodatek nie tylko zapewni graczom nowe sposoby przenoszenia swoich cennych ładunków przez las deszczowy z wykorzystaniem wytrzymałych sań, ale wprowadzi też windy pozwalające na transport większej ilości materiałów na wyższe kondygnacje.

Aktualizacja Storage and Transportation zapowiedziana wiosną w ramach nowej roadmapy Green Hell była wyczekiwana przez graczy. Zespół Creepy Jar wsłuchiwał się w opinie członków społeczności Green Hell oraz konsultował z nimi nową zawartość w przedpremierowej wersji beta. Dzięki temu deweloperom udało się dostosować zawartość dodatku do oczekiwań graczy jeszcze przed jego wydaniem. 

 

Poniżej przedstawiamy listę funkcjonalności, które znajdą się w najnowszej aktualizacji:

 

 • Sanie – Nowy dodatek pozwalający na transport ciężkich przedmiotów, które nie mieszczą się w plecaku! Gracze mają możliwość włożenia i przetransportowania dwóch różnych rodzajów ciężkich przedmiotów na jednych saniach.
 • Winda – Nowy, łatwiejszy sposób przenoszenia ciężkich przedmiotów zarówno na górne piętra swojej bazy, jak i do domków na drzewie.
 • Półka – Wprowadzamy nowy, uniwersalny sposób na składowanie, który pozwala na przechowywanie i eksponowanie większości przedmiotów ze swojego plecaka – oprócz broni i kijów.
 • Wisząca Półka – Teraz gracz może zwiększyć przestrzeń do przechowywania korzystając z pierwszej konstrukcji przeznaczonej do zawieszenia na ścianie, co pozwala graczom na zwolnienie miejsca na innych płaskich powierzchniach domu.
 • Mały kosz do przechowywania – Ulepszona wersja małego kamiennego stojaka, można w nim przechowywać różne rzeczy, m.in. kamienie, obsydian, węgiel drzewny, kości, deski.
 • Duży kosz do przechowywania – Podobny do małego kosza, ulepszona wersja dużego kamiennego stojaka, można w nim przechowywać różne ciężkie przedmioty, takie jak duże kamienie, zielone kokosy, cegły z błota itp.
 • Istotne zmiany w przechowywaniu:
  – Bardziej uniwersalne stojaki i przechowywanie: W jednym stojaku na liście można przechowywać zarówno liście bananowca, jak i liście palmowe. Dotyczy to również stojaka na kłody, stojaka na kije i stojaka na długie kije.
  – Nowe, bambusowe stojaki: Każda konstrukcja służąca do przechowywania występuje teraz również w wersji bambusowej.
  – Większa pojemność stojaków: Niektóre dotychczasowe stojaki, takie jak np. stojak na liny, zyskały większą pojemność.
  – Ulepszona mechanika przechowywania rzeczy i ich usuwania: Teraz gracze mogą włożyć każdą rzecz na przechowanie za pomocą jednego przycisku, a następnie wyjąć go naciskając drugi przycisk.
 • Usunięcie opóźnienia w animacji przy podnoszeniu przedmiotów: Gracze nie muszą już czekać na zakończenie animacji zanim będą mogli ponieść kolejny przedmiot. Im szybciej klikniesz, tym szybciej podniesiesz