Aktualizacja Storage and Transportation do Green Hell jest już dostępna dla graczy na PC

Winda i wytrzymałe sanie do transportu wśród nowych funkcjonalności aktualizacji Storage and Transportation

 

Warszawa, Polska – 28 sierpnia 2023 r . — Storage and Transportation, najnowsza aktualizacja Green Hell, jest już dostępna – jak zawsze – bezpłatnie dla wszystkich graczy na PC. Teraz budowanie i organizowanie bazy będzie jeszcze łatwiejsze dzięki dodaniu do rozgrywki nowych sposobów na transportowanie i przechowywanie cennych zasobów, takich jak  winda, wytrzymałe sanie, nowe półki i wiele innych udogodnień. To wszystko wciąż nie gwarantuje Ci przetrwania, ale przynajmniej Twój dom będzie doskonale zorganizowany, kiedy sam będziesz zmagać się z atakiem drapieżnego jaguara. Poniżej znajduje się premierowy zwiastun nowej zawartości:

Jak wiedzą najbardziej doświadczeni gracze Green Hell, celowość i efektywne działania mają ogromne znaczenie, jeśli chcesz przetrwać w pełnej śmiertelnych zagrożeń Amazonii. Każda wyprawa przez las deszczowy naraża graczy na niewyobrażalne niebezpieczeństwa, po co więc zapuszczać się tam częściej niż jest to konieczne? W ostatnich tygodniach członkowie społeczności Green Hell, dzięki przedpremierowej wersji beta dodatku Storage and Transportation, testowali i opiniowali najnowsze mechaniki i usprawnienia, które przygotował dla nich zespół warszawskich deweloperów. Dzisiaj Creepy Jar z przyjemnością zaprasza graczy na PC do wypróbowania wszystkich nowych możliwości i wprowadzonych udogodnień.

Poniżej przedstawiamy listę funkcjonalności, które znajdą się w najnowszej aktualizacji:

 

 • Sanie – Nowy dodatek pozwalający na transport ciężkich przedmiotów, które nie mieszczą się w plecaku! Gracze mają możliwość włożenia i przetransportowania dwóch różnych rodzajów ciężkich przedmiotów na jednych saniach.
 • Winda – Nowy, łatwiejszy sposób przenoszenia ciężkich przedmiotów zarówno na górne piętra swojej bazy, jak i do domków na drzewie.
 • Półka – Wprowadzamy nowy, uniwersalny sposób na składowanie, który pozwala na przechowywanie i eksponowanie większości przedmiotów ze swojego plecaka – oprócz broni i kijów.
 • Wisząca Półka – Teraz gracz może zwiększyć przestrzeń do przechowywania korzystając z pierwszej konstrukcji przeznaczonej do zawieszenia na ścianie, co pozwala graczom na zwolnienie miejsca na innych płaskich powierzchniach domu.
 • Mały kosz do przechowywania – Ulepszona wersja małego kamiennego stojaka, można w nim przechowywać różne rzeczy, m.in. kamienie, obsydian, węgiel drzewny, kości, deski.
 • Duży kosz do przechowywania – Podobny do małego kosza, ulepszona wersja dużego kamiennego stojaka, można w nim przechowywać różne ciężkie przedmioty, takie jak duże kamienie, zielone kokosy, cegły z błota itp.
 • Istotne zmiany w przechowywaniu:
  – Bardziej uniwersalne stojaki i przechowywanie: W jednym stojaku na liście można przechowywać zarówno liście bananowca, jak i liście palmowe. Dotyczy to również stojaka na kłody, stojaka na kije i stojaka na długie kije.
  – Nowe, bambusowe stojaki: Każda konstrukcja służąca do przechowywania występuje teraz również w wersji bambusowej.
  – Większa pojemność stojaków: Niektóre dotychczasowe stojaki, takie jak np. stojak na liny, zyskały większą pojemność.
  – Ulepszona mechanika przechowywania rzeczy i ich usuwania: Teraz gracze mogą włożyć każdą rzecz na przechowanie za pomocą jednego przycisku, a następnie wyjąć go naciskając drugi przycisk.
 • Usunięcie opóźnienia w animacji przy podnoszeniu przedmiotów: Gracze nie muszą już czekać na zakończenie animacji zanim będą mogli ponieść kolejny przedmiot. Im szybciej klikniesz, tym szybciej podniesiesz