Spirits of Amazonia 1 i 2, oczekiwane dodatki do Green Hell, są już dostępne za darmo na Playstation 4 i Xbox One

Creepy Jar właśnie wydało dwie pierwsze części Spirits of Amazonia, znanych i docenionych przez graczy PC dodatków do gry. Od teraz również gracze Playstation 4 i Xbox One mogą za darmo doświadczyć dwóch części będących prequelem wydarzeń z Green Hell.

 

W pierwszej części Spirits of Amazonia, gracz wciela się w Jake’a Higginsa podczas jego pierwszego spotkania z Amazońskimi plemionami. W drugiej części, wyprawa Jake’a rozszerza się o nowe wyzwania zlokalizowane na całkowicie odświeżonych mapach. W Spirits of Amazonia obok nowych wątków fabularnych gracze napotkają nowych wrogów, zwierzęta, poznają nowe lokacje i znajdą nowe przedmioty – wszystko to razem z dodatkowym wyższym poziomem trudności Hard Mode w trybie Spirits of Amazonia.

 

Green Hell został wydany na PC w Early Accessie w sierpniu 2018, pełna premiera gry miała miejsce we wrześniu 2019. Od czasu swojego debiutu na platformie  Steam, Green Hell został wydany na Nintendo Switch, Playstation 4 i Xbox One, i łącznie kupiony przez ponad 3 000 000 graczy. Green Hell, gra hardcore survival, od samego początku wymaga od graczy szeregu umiejętności – od zdobywania zasobów i zaspokajania potrzeb organizmu, w tym na konkretne substancje odżywcze, aż po zadbanie o zdrowie psychiczne w pełnej niebezpieczeństw dżungli. Dzięki Spirits of Amazonia 1 & 2 ilość doświadczeń i niebezpieczeństw jeszcze się poszerza.

 

Po wydaniu gry Creepy Jar skupiło się na jej darmowych rozszerzeniach, dzięki którym gracze otrzymali szerszy tryb fabularny Story Mode, w odpowiedzi na liczne pytania graczy dodana została rozgrywka co-op. Dzięki temu do czterech graczy może jednocześnie grać w Story Mode lub Survival Mode, a od dzisiaj gracze Playstation 4 i Xbox One mogą w ten sposób wspólnie grać w tryb Spirits of Amazonia. Creepy Jar od początku swojej blisko pięcioletniej drogi stawiało społeczność na pierwszym miejscu, dlatego warszawskie studio dalej pracuje nad rozszerzeniami i ulepszeniami dla graczy PlayStation 4 i Xbox One, oraz uaktualnieniem Green Hell do generacji Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Poza wydanym dzisiaj updatem Spirits of Amazonia 1 & 2 dla graczy PlayStation 4 i Xbox One, Creepy Jar planuje w tym roku na te platformy wydać trzecią część Spirits of Amazonia, oraz dwa dodatki dla graczy PC – Animal Husbandry i Building Update – również w tym roku.

 

Nowa zawartość Spirits of Amazonia:

  • Poznaj historię poprzedzającą Green Hell: Jake Higgins rozpoczął badania amazońskiej dżungli i jej plemion na długo przed wydarzeniami z fabuły Green Hell. Teraz gracze konsolowi mogą dołączyć do tej ekscytującej podróży wskakując w buty protagonisty.
  • Nowa zawartość: Nowe aktywności związane z legendami plemiennymi i odnowionymi mapami pozwolą graczom doświadczyć historię i zwiedzić miejsca sprzed wydarzeń fabuły podstawowej wersji Green Hell.
  • Nowe zagrożenia: Zmierz się z nowymi przeciwnikami – Thugiem i Tribesman Patrols, broniąc się nową bronią – dwuręcznym Tribal Axe.
  • Spotkaj nowych mieszkańców dżungli: Gracze poznają nowe plemiona i zwierzęta: czarną panterę i małego tapira.
  • Nowa flora i budynki: Na swojej drodze Jake spotka nową florę – Spike Tree i zagadkowy nowy grzyb, a swoje obozowisko będzie mógł rozbudować o balkon i przyozdobić bębnami.
Facebook
Twitter